Виробниче підприємство ТОВ «Харбел» займає міцні позиції на шкіргалантерейному ринку та пропонує замовникам (“Як зробити замовлення ?”), весь спектр послуг від розробки ескізу до випуску готової продукції. Комплексний підхід до вирішення всіх питань, плюс двадцятирічний досвід роботи та якість виробів, що випускаються — складові успіху ТОВ «Харбел+».

“Харбел” – це розробка та виконання. Ми виконаємо для Вас проект будь-якої складності — будь-яка валіза, сумка на колесах, рюкзак, дорожня та спортивна сумка, бейсболка або простий мішок

“Харбел” – це гарантія якості. Потужна виробнича база, налагоджені багаторічні зв’язки з партнерами, висока кваліфікація співробітників — невід’ємні гарантії фірми. ТОВ “Харбел” має “Державну ліцензію”, вся продукція, що випускається, відповідає ГОСТу 28631-90.

Наші нагороди:
Фірма «Харбел» – Власник Диплому та звання «Рекомендований партнер», які були присвоєні у 2002 р. за рішенням 100 найбільших рекламодавців України (загалом нагороджено 15 українських фірм, які займаються рекламною діяльністю, нагородження проходило на виставці REX-2002).

Нагороджена у 2003 році Дипломом «Європейська якість» («European Quality», сертифікат 86, вручена міжнародною організацією «Europe Business Assembly», Оксфорд, Англія).
Переможець конкурсу якості «Найкраща продукція Харківщини», а також лауреат Всеукраїнського конкурсу якості «100 найкращих товарів України-2004».

Завдяки чудовій якості та дизайну продукції нашими постійними партнерами стали основні компанії стільникового зв’язку в Україні, футбольні клуби, автомобільні салони, а також багато інших замовників з країн СНД та ЄС.