Вишивка | Нанесення логотипу

You are currently viewing Вишивка | Нанесення логотипу

Вишивка як один з основних методів нанесення інформації (логотип, контакти, зображення).

Перевагою вишивки є її довговічність. Якісні нитки німецького виробництва надають малюнку фактури та об’єму, вишивка не облізе і не вицвіте, виріб з нею можна прати навіть у пральній машині.

Ми використовуємо вишивку при пошитті власних виробів, так і на текстильних виробах: сумках, бейсболках, футболках, куртках, рушниках, пледах і спецодязі . Зображення або вишивається прямо на виробі або створюється шеврон, виготовлення якого ви можете замовити у нас, він і прикріплюється до виробу.

Технологічно, вишивку на сумках та рюкзаках краще виготовляти ще на стадії крою – це значно здешевлює та полегшує процес її нанесення. Макет-програма для вишивальної машини пишеться дизайнерами за вашим ескізом, передаючи саме ваші уподобання, що виключить повтори – такої вишивки не буде більше ні в кого.

При машинній вишивці використовують високоякісні нитки – віскозні, металізовані, поліестерові. Кольори ниток можуть бути абсолютно різними. Такі нитки не линяють під час прання, не дають усадки.
Найчастіше автоматизована вишивка на текстильних виробах використовується досягнення декоративного ефекту. Завдяки цьому її застосування в рекламно-інформаційних цілях дуже обґрунтоване. Вишитий логотип компанії може прикрасити будь-який виріб, ушляхетнити його.

Нанесення зображення, у тому числі логотипу, на одяг може бути зроблено різними способами – термотрансфером, шовкографією, але вишивка на готових виробах може дати найкращий результат як з естетичної, так і практичної точки зору. Вишивка на тканині набагато міцніша, довговічніша, вона не змивається, сонце не зашкодить її.

Висновок: вишивати можна практично на будь-якій тканині, на різних видах текстильних виробів — сумках, бейсболках, футболках, сорочках поло, толстовках, куртках, кухонному текстилі та ін. особливо ошатні. Вони – запорука підвищеної уваги оточуючих.

Цей запис має один коментар

Залишити відповідь